VÅRE HYGGELIGE OG VELKVALIFISERTE MEDARBIDERE – TIL DIN TJENESTE

Halgeir Ringjord
Daglig leder / Installatør

Tel: 909 21188 | Epost: halgeir@ringjord.no

38 år i faget. 4 barn og stolt bestefar. Trener karate i
Tromsø Karateklubb.

Øyvind Pettersen
Prosjektleder / Elektriker

Tel: 970 37667 | Epost: oyvind@ringjord.no

17 år i faget. Er med i styre og stell i en rekke lag
og foreninger.

Jonas Eriksen
Saksbehandler og super NK

Tel: 919 09096 | Epost: jonas@ringjord.no

14 år i faget. Interesser for biler og motorsykler. Jobber
for tiden med renovering av en veteranmotorsykkel.

Stig Lockertsen
Elektriker

Tel: 468 84022 | Epost: stig@ringjord.no

35 år i faget. Friluftsmann på sin hals. Jakt og fiske.

Valentin Grigoryev
Prosjektleder / Elektriker

Tel: 992 20070 | Epost: valentin@ringjord.no

En naturens mann. Høster poteter, sopp og bær.
Ivrig fisker.

Vegar Folke Pettersson
Elektriker/Fagskoleingeniør

Tel: 919 09097 | Epost: vegar@ringjord.no

Aktiv med styrketrening og kroppsbygging. Trimmer og
steller sin gamle Audi.

John-Endre Klaudiussen
Elektriker / Serviceleder termografi

Tel: 919 09093 | Epost: jek@ringjord.no

18 år i faget – med termografi som spesialfelt. Over
middels interessert i biler, båt og caravan.

Kristian Bårdsen
Elektriker

Tel: 976 09466 | Epost: kristian@ringjord.no

Trener styrke og er aktiv i Tromsø’ håndbakmiljø.
Fast elgjeger hver høst.

Kristoffer Hansen
Elektriker/Skipselektriker/Fagskoleingeniør

Tel: 919 09086 | Epost: kristoffer@ringjord.no

Honningsvåging. Snøscooter om vinteren. Fanatisk
Liverpool-fan. Champions League det store høydepunktet.

Hallvard Strømme
Elektriker

Tel: 462 06404 | Epost: hallvard@ringjord.no

Aktiv med styrketrening. Tidligere kampsportutøver i flere
grener. Hytteturer med familien så ofte som mulig.

Eirik Andre Hansen
Elektriker

Tel: 462 07404 | Epost: eirik@ringjord.no

Toppturer med randonekjøring. Skrur ivrig på en Audi TT
og trener styrketrening.

Glenn Stian Hansen
Automatiker

Tel: 919 09039 | Epost: glenn@ringjord.no

Skrur og snekrer på privaten. Traktor og båt krever
sine mange hobbytimer.

Marius Pettersen
Automasjonsingeniør/Elektriker

Tel: 482 04814 | Epost: marius@ringjord.no

Terrengsykling og fluefiske om sommeren. Fra topp til
topp på ski om vinteren.

Jonas Skorøy
Elektrikerlærling

Tel: 911 37789 | Epost: skoroy@ringjord.no

Teknologi og data. Glad i musikk og spiller i band.

Espen Kristiansen
Elektrikerlærling

Epost: espen@ringjord.no

Fotball med gode venner og er svoren United-fan.
Trener kropp og sjel på treningsstudio.

Nikita Semionov
Elektrikerlærling

Aktiv med styrketrening og kroppsbygging. Tidligere
kampsportutøver i flere grener.

Odin Ingebrigtsen Navas
Elektrikerlærling

Rypejeger. Instruktør og utøver i Tromsø Karateklubb.

Kristoffer Robin Mortensen
Elektrikerlærling

Gitar og musikk. PC, gaming og datanerd.
Ivrig Liverpool-fan.